pobieralnia  linkownia  Forum
JKF

Co to jest JKF ?

logo_JKF.gif

JFK został założony w 1964 by pierwszy raz zorganizować japońskie Karate-do. Od tamtego czasu, JFK zwiększył swoje poparcie Karate-do poprzez dołączenie Japońskiego Amatorskiego Zrzeszenia Sportowców (Japan Amateur Sports Association) i Narodowego Zrzeszenia Atletów (National Athletic Meet). Wstęp do kwestii organizacji i zasad, ponownie prowadzi do badań Karate-do. JKF została wmieszana w różnorodne wojny głównie w społeczeństwie.


Wsparcie, Sponsorzy i Organizacja różnych mistrzostw:

Najważniejsze zdarzenie dla świata Karate-do, Ogólne mistrzostwa Japońskiego Karate-do, odbyły się po raz pierwszy w 1969. Te mistrzostwa odbywają się obecnie co roku w grudniu by wyłonić najlepszego Karatekę w Japonii.
Ćwiczący z całej Japonii trenują codziennie, mając na celu udział w tych zawodach. Na dodatek tego wszystkiego, sponsorzy JKF ukazują w różny sposób swoją aktywność.

Testy, Kierownictwo i organizacja rozwoju technicznego:

JKF prowadzi testowanie, kierowanie i organizowanie przyjętych standardów w testach oficjalnych, instruktorów i praktykujących. Sesje szkoleniowe i seminaria są często organizowane by zwiększyć poziom techniczny uczestników.

Organizacje zespołów narodowych , szkolenia członków:

Obiecujący karatedzy są wybierani z całej Japonii by uczestniczyć w specjalnych sesjach intensywnego treningu odbywającego się dość często by zwiększyć całkowity poziom umiejętności.

Wsparcie i Kierownictwo Członkowskie:

JKF kieruje podstawą japońskiego Karate-do reprezentującego w świecie Japonię, i jednocześnie konsoliduje indywidualnych praktykujących Karate w jedną organizacje. Członkowie JKF są w stanie służyć w oficjalnych zawodach krajowych jako uczestnicy w współzawodnictwie i jako Karatedzy na odpowiednim poziomie.
Data utworzenia: 15/09/2005 - 22:36
Ostatnie zmiany: 06/11/2005 - 11:51
Kategoria : Ciekawostki
Strona czytana 3772 razy

up Góra up

............
20054.5.0 - Š 2004-2005 - 2005
Strona załadowana w 0.12 sekundę